חזון האקדמית גורדון:
 

"מגדלור" המאיר את הדרך לחינוך והשכלה

Vision- חזון
האקדמית גורדון מהווה מוסד אקדמי המכשיר מחנכים, מורים ומנהיגים מובילים, מפתח ומעודד למידה, מחקר, חדשנות ומצוינות לצורך התמודדות עם אתגרים חינוכיים וחברתיים במאה 21.

ערכי הליבה שלנו:  Core Values
מצוינות, רב תרבותיות, ערכי העם היהודי וערכים אוניברסליים, קבלת האחר, חינוך הומניסטי, ערכים אוניברסליים, יושרה, חדשנות, יצירתיות, כבוד ואמינות המתקיימים/מושגים באמצעות תקשורת פתוחה, פתיחות לשינוים. (ללא דירוג סדר חשיבותם).

- Missionייעוד-
1. האקדמית גורדון תאפשר לכל הבאים בשעריה להפיק את המירב מלמידתם ומהתנסויותיהם החינוכיות, להיות מובילים ופורצי דרך בהוראה, בעלי ראייה רחבה המעצבת את העשייה החינוכית ואת תפישות העולם החינוכיות, ברוח ערכי המכללה.
2. האקדמית גורדון תשרת את הקהילה החינוכית ואת החברה באמצעות חינוך, יצירת ידע, יישומו והפצתו.
3. האקדמית גורדון תשקוד על ביצוע  מחקר רלוונטי קפדני ובעל ערך, המיישם את הידע שנוצר במטרה לקדם את מערכת החינוך ואת השכלתם של המחנכים, המובילים והתלמידים.
4. האקדמית גורדון תשמש בית לצמיחה ולהתפתחות מקצועית – life long learning, לכל בוגריה, עובדיה ולאנשי החינוך בקהילה.
5. האקדמית גורדון תצמיח מורים סקרנים ומתחדשים המוכנים להורות בעידן של חדשנות טכנולוגית, אי ודאות ושינוים חברתיים, ושואפת להבטיח את יכולתם של בוגריה להסתגל ולהצליח להוביל בעולם של תהפוכות ושינוי.
6. האקדמית גורדון תקדם בברכה סגל אקדמי, סגל מינהלי, סטודנטים ואנשי קהילה מרקע אתני, תרבותי וחברתי מגוון, המכוונים למעורבות בקהילתם ותורמים לה.
7. האקדמית גורדון תקפיד לקיים התבוננות ובחינה עצמית של הליכתה לאור החזון והערכים שהציבה לעצמה.

 

מבנה המכללה
   

 

צור קשר
  • captcha
  • 5033*