טקס חלוקת מלגות לתושבי נשר | האקדמית גורדון - המכללה לחינוך
צור קשר
  • captcha
  • 5033*

לאחרונה התקיים באקדמית גורדון טקס חלוקת מלגות לסטודנטים תושבי נשר.
13 סטודנטיות ללימודי תואר ראשון ושני קיבלו מלגת לימודים בסך 3,000 ₪ מעיריית נשר והאקדמית גורדון.

הטקס המכובד התקיים במעמד ראש העיר נשר מר רועי לוי, עוזר ראש העיר ליאור הס ומנהל היחידה לפיתוח כלכלי אורי הדס. הטקס נערך גם בנוכחות פרופ' יחזקאל טלר, נשיא המכללה, סגן הנשיא מר יגאל שייניס וד"ר מסדה סטודני, דקאנית לימודי התואר הראשון, וכן דקאנית הסטודנטים ד"ר מרב מדמוני-אזולאי.

מעבר להצהרות ההדדיות על שיתוף הפעולה הקיים והעתידי בין האקדמית גורדון לעיר נשר, שולבה נימה אישית בדבריו של ראש העיר. לוי סיפר בהתרגשות על חוויית הלמידה שלו כתלמיד, כהורה, כבעל תפקידים ציבוריים בעיר וכיום כראש העיר, שגם רעייתו אשת חינוך. ראש העיר הודה לאקדמית גורדון והזמין את הסטודנטיות לחזור אל מערך החינוך המעולה כמחנכות מחויבות ומובילות.

ראש עיריית נשר, רועי לוי אמר במעמד חלוקת המלגות: "פנינו לכל המוסדות האקדמיים בצפון כדי לחבור אליהם ולתת מלגות ייעודיות לסטודנטים בעיר נשר. המכללה האקדמית גורדון הייתה היחידה שהרימה את הכפפה ובחרה להשתתף בחלוקת המלגות המבורכת הזו למען תושבי העיר".

פרופ' טלר, נשיא האקדמית גורדון, התייחס אף הוא לקשר עם העיר נשר והדגיש את חשיבות פרויקט "עמית אקדמיה" המתקיים זה שלוש שנים בבית הספר "רבין". כחלק משיתוף הפעולה הזמין פרופ' טלר את מערך החינוך בנשר למכללה למטרת קידום יוזמות והרחבת הפעילות החינוכית והחברתית תוך שימוש במשאבים הטכנולוגיים והפדגוגיים החדשניים.

ד"ר מסדה סטודני, תושבת נשר לשעבר, בירכה אף היא את באי הטקס וסיפרה בהתרגשות כי את דרכה החינוכית החלה כגננת "גן הברוש" בתל חנן, שם עבדה וליוותה 13 מחזורים של ילדים וילדות, ועם חלקם היא שומרת על קשר עד היום. זאת ועוד, סיפרה מסדה שהייתה הגננת של תושבת העיר רינת רייכנר-אזולאי בשנת 1982. הן זכו להיפגש שוב כשרינת הייתה סטודנטית של מסדה באקדמית גורדון. רינת סיימה לימודי תואר ראשון בתחום הגיל הרך והתואר השני בהוראה והדרכה וכיום היא מנהלת גן וגננת מובילה בעיר נשר.

הסטודנטיות הודו לראש העיר ולנשיא האקדמית גורדון על הסיוע הכספי והתייחסו לתחושת המחויבות לחינוך ילדי העיר שהן התחנכו בה ואליה הן עתידות לשוב כמחנכות.