שאלונים | האקדמית גורדון - המכללה לחינוך
צור קשר
  • captcha
  • 5033*

ניתן לאתר שאלונים בתחומי מדעי החברה והחינוך דרך מספר מאגרי מידע:

קטלוג ספריית האקדמית גורדון

קטלוג הספרייה כולל שאלונים, שנעשה בהם שימוש בעבודות גמר של האקדמית גורדון, עבודות גמר לתואר שני ודוקטור של האוניברסיטאות השונות ובמאמרים מחקריים. מאגר השאלונים נגיש דרך קטלוג הספרייה. במסך החיפוש הבסיסי של הקטלוג יש להקליד בתיבת החיפוש את הנושא המבוקש ואת המילה "שאלון". לדוגמא: שאלון דימוי עצמי

מאגר "כלי המחקר" של מכון הנרייטה סאלד

המאגר כולל מידע על כלי מחקר ששימשו מחקרים שנערכו בארץ בתחומי החינוך והחברה. המאגר אינו כולל את הטקסט המלא, ניתן להזמין את השאלונים דרך ההשאלה הבינספרייתית (השירות כרוך בתשלום).
המאגר אינו חופשי, הגישה למאגר אפשרית דרך הפורטל האישי: כניסה לפורטל האישי > גישה למאגרי מידע > מפתח סאלד.


מאגר כלי המחקר של מכון מופ"ת

המאגר כולל מידע על שאלונים, תצפיות וכלי מחקר בתחום החינוך והכשרת מורים. השאלונים לקוחים מתוך אוסף מחקרים שבמרכז המידע הכולל עבודות דוקטור, עבודות גמר לתואר שני ודוחות מחקר. המאגר אינו כולל טקסט מלא, ניתן להזמין את השאלונים דרך ההשאלה הבינספרייתית (השירות כרוך בתשלום).
המאגר נגיש באופן חופשי.

הקטלוג המאוחד של הספריות האקדמיות בארץ – ULI

הקטלוג המאוחד של הספריות כולל מידע על שאלונים וכלי מחקר שהתפרסמו בעבודות גמר לתואר שני ודוקטור של המוסדות האקדמיים. המאגר אינו כולל טקסט מלא, ניתן להזמין את השאלונים דרך ההשאלה הבינספרייתית (השירות כרוך בתשלום).
הקטלוג המאוחד נגיש באופן חופשי. במסך החיפוש הבסיסי של הקטלוג המאוחד יש להקליד בתיבת החיפוש את הנושא המבוקש ואת המילה "שאלון". לדוגמא: שאלון מודעות עצמית .