תנ”ך בקהילה | Biblical | סדרת הרצאות בתנ”ך | האקדמית גורדון - המכללה לחינוך

המכללה האקדמית גורדון יוצאת בסדרת הרצאות מרתקות וחינמיות לקהל הרחב! תלמידים, מורים, מדריכים, וכל אדם אוהב תנ"ך, אנו שמחים להזמינכם לסדרת הרצאות חגיגית-

"שערי תנ"ך מיסודו של החוג למקרא במכללה האקדמית גורדון"

 

 

סדרת הרצאות "שערי תנ"ך"

הסדרה כללה שלוש הרצאות, כאשר לאחר כל אחת מן ההרצאות תתקיים דיון בשיתוף הקהל. ד"ר שירלי נתן-יולזרי, ראשת החוג למקרא בגורדון אמרה "חשובה חשיפת קסמו של התנ"ך לקהל הישראלי הרחב, של סיפוריו המעניינים ושל רעיונותיו הערכיים, הרלוונטים לנו כל כך. זהו כבוד גדול עבורנו, כי התנ"ך הוא שלנו, הוא של כולנו. זו הסיבה שהחלטנו לצאת איתו לקהילה!" בתשע"ח הרצו בסדרה הד"ר הרב בני לאו, ד"ר אילן אבקסיס ועוד מרצים טובים נוספים. ד"ר לאה יעקבזן מצוות המרצים בחוג למקרא מובילה את הסדרה וגם מרצה בה. עונת ההרצאות בתשע"ח נחתמה בסיור חוויתי וייחודי בהנחיית ד"ר רונית שירן במרכז קסטרא שבחיפה, מרכז אשר כולו מעוצב במוטיבים ויצירות אמנותיות בהשראת סיפורי התנ"ך. לכתבה על הסיור לחצו כאן.

 

 

סדרת הרצאות "שערי תנ"ך" בתשע"ט

החוג למקרא באקדמית גורדון יפתח את שערי התנ"ך - סדרת הרצאות לקהל הרחב, גם בשנת תשע"ט הבאה עלינו לטובה. הסדרה כוללת חמש הרצאות שתינתנה מפי טובי המרצים בחוג ואשר תעסוקנה בנושאים מגוונים ומרתקים כגון: קינה ומקוננות במקרא; דבורה - בין גבורה להדרה; מקרא וארכיאולוגיה - הילכו שניים יחדיו? כיבוש הארץ וההתנחלות כמקרה מבחן, ועוד. כל הרצאה תארך כשעה ואחריה תתקיים שיחה בהשתתפות הקהל.

המפגשים של סדרת ההרצאות מתקיימים בקמפוס המכללה האקדמית גורדון, רח' טשרניחובסקי 73, חיפה.
ההרשמה לסדרת ההרצאות תשע"ט כולה או לחלקה פתוחה לקהל הרחב וללא תשלום. פרטים על ההרצאות וההרשמה – במודעה למטה.

 

לכתבה מאתר חי-פה לחצו כאן

 

 

     

  

    

 

        

 

 

צור קשר
  • captcha
  • 5033*

מפת הגעה למכללה

לחץ להגדלה
דרכים ליצירת קשר חדשות האקדמית גורדון גלריית תמונות