לראשונה בישראל: רכבל חינם לקמפוס | האקדמית גורדון - המכללה לחינוך

 

סטודנטים וחברי סגל יקרים!

עם פתיחת סמסטר ב', שירות "רכבל חינם לקמפוס האקדמית" גורדון חוזר!


 

התאריכים בהם הרכבל יעמוד לרשותכם ללא עלות -


במהלך סמסטר ב' (2.3.22-17.6.22).


בימים א-ה: 7:50- 20:00

למעט:

- בשבוע ההתנסות בסמסטר ב'- 8.5.22-13.5.22 

- בחופשות החגים: 16-18.3.22(חופשת פורים), 14-22.4.22 (חופשת הפסח), 4-5.5.22 (חופשת יום העצמאות), 5.6.22 (חופשת חג השבועות).

- בימים בהם מזג האוויר לא יאפשר הפעלת הרכבל.

אופן השימוש: על פי ההנחיות שנשלחו במייל.

 

אנו מאחלים לכם נסיעה נעימה ברכבל התחבורתי הראשון של ישראל!

סמסטר מוצלח!

 

צפו: רכבל חינם לקמפוס האקדמית גורדון בשידור חי בערוץ "קשת 12", גלית ויואב

 

 

אם הייתם שואלים את בוגרי האקדמית גורדון, הם היו מספרים לכם שרכבל תחבורתי קיים במדינת ישראל עוד משנת 2016. הרכבל המפורסם של חיפה הסיע אותם מידי יום מחניון בת גלים לקמפוס וחזרה ללא כל עלות, כחלק משיתוף פעולה של המכללה עם הנהלת הרכבל. שירות הנסיעה בחינם הופסק עם פרוץ הקורונה ועם פרוץ זן האומיקרון. בפתיחת סמסטר ב' יחודש השירות.

הרעיון של "רכבל תחבורתי" נועד לפתור את מצוקת החניה של הסטודנטים בגורדון. בזכות השירות, יכולים לחנות בחניון בת גלים שכולל כ-500 מקומות חנייה ללא עלות, להגיע חינם מתחנת בת גלים לסטלה מאריס תוך מספר דקות וליהנות מאטרקציה ייחודית ומנוף מרהיב של חורש וים. כמו כן, הפתרון מאפשר למגיעים בתחבורה ציבורית להגיע בעזרת אוטובוס או מטרונית לשדרות ההגנה ומשם להמשיך ברכבל. המיזם הפתיע בנתוניו- כבר בהתחלה נמדד גידול עצום של למעלה מ50% נוסעים ברכבל. בכך, ניתן לציין גם את תרומתה של האקדמית גורדון לקידום עסקים מקומיים ושיתופי פעולה פוריים.

 

יגאל שייניס, סגן נשיא האקדמית גורדון: "האקדמית גורדון מתרגשת לקראת שובם של הסטודנטים לקמפוס. אנו גאים בחיבור המוצלח עם רכבל חיפה למען הבאים בשערנו. נמשיך להוביל פתרונות פורצי דרך למענם. בהזדמנות זו נאחל לכולם שנת לימודים מוצלחת ובריאה".


פאחר ביאדסי, מנהל הרכבל: אנו מאוד שמחים על שיתוף הפעולה עם האקדמית גורדון. בהחלט מדובר במיזם יצירתי ופורה אשר מרגש אותנו ובעיקר את ציבור הסטודנטים. פתרון למצוקת החניה זה אומנם חשוב ונחמד, אך הסתבר שהרכבל מספק לסטודנטים גם חווית לימודים ייחודית, שמתחילה בבוקר קסום מול הנופים היפים של העיר חיפה, וממשיך אף ב"שעות חלון". סטודנטים נהגו לנסוע לטיילת בת גלים, לנשום אוויר ים ולחזור ללימודים בכוחות מחודשים. רכבל חיפה המיתולוגי שמח וגאה על שיתוף הפעולה ומאחל שנת לימודים פורייה".