תוכנית המצטיינים רג"ב

רגב בגורדון

תוכנית המצטיינים רג"ב

רגב בגורדון

תוכנית המצטיינים רג"ב

Slide 1 of 2.
תוכנית המצטיינים רג"ב
תנאי קבלה
סגל
תוכנית וכנסים
התנסות ייחודית
חדשנות
היבט חברתי ומעורבות חינוכית
תוכנית המצטיינים רג"ב
תנאי קבלה
סגל
תוכנית וכנסים
התנסות ייחודית
חדשנות
היבט חברתי ומעורבות חינוכית
תוכנית המצטיינים רג"ב באקדמית גורדון

 


רג"ב הינה תוכנית לסטודנטים מצטיינים, אשר מעוניינים להיות "ראש גדול בהוראה", ללמוד, להצטיין ולהשפיע.

אני מזמינה אתכם לשוטט באתר ולקרוא על תוכנית ייחודית זו, אשר תאפשר לכם לממש את יכולותיכם ולעצב את הזהות המקצועית שלכם, כך שתהיו סטודנטים מובילים ומכאן תמשיכו להיות מורים מובילים.

אשמח לשוחח איתכם ולקבל אתכם לתוכנית אצלנו. אני בטוחה שהלימודים במסגרת זו יתרמו לכם מאוד ויאפשרו לכם להעשיר את חווית הלמידה שלכם. אתם מוזמנים להיות חלק מקבוצה שחולמת בגדול ושואפת להיות משמעותית בתחום החינוך. להיות חלק ממסגרת מקצועית, שבה יש פתיחות לחשיבה מחוץ לקופסא ולהיבטים חדשניים שמתכתבים עם המציאות של השדה החינוכי.


מצפה לראותכם,
ד"ר אירית בנין, ראש תוכנית רג"ב באקדמית גורדון


למה רג"ב בגורדון?

למה רגב


שאלנו את הסטודנטים את השאלות החשובות באמת!

ייחודי בגורדון!

רגב ב-4 שנים בגורדון

 • מהי תוכנית רג"ב?

  תוכנית המצוינות רג”ב – ראש גדול בהוראה, המתקיימת במכללות להוראה בארץ ומיועדת לסטודנטים בעלי נתונים גבוהים וחזון חינוכי השואפים להשפיע על עתיד החינוך, המדינה והחברה. התכנית פועלת בשיתוף עם משרד החינוך ומכשירה סטודנטים להיות מורים מצטיינים ומנהיגים מפלסי דרך במערכת החינוך, בעלי אומץ לשאול שאלות, לערער על הנחות יסוד, לפרוץ גבולות, ליזום ולחדש.

   

  חזון תכנית רג"ב הוא לראות את בוגרי/ות התכנית כמי שישתלבו במערכת החינוך ויהיו דמויות משפיעות בזכות חינוך יצירתי, יצירתיות בחינוך, יכולת להוביל שינוי וחשיבה ביקורתית. מערכת החינוך הפורמלית והא-פורמלית שופעת באנשים פורצי/ות דרך שהפכו למובילים/ות חינוכיים בזכות מחשבה מקורית, חשיבה בתוך הקופסה ומחוץ לקופסה והבנה שבני אדם נולדו שונים ולכן כדאי ואפשר ללמד ולחנך תוך התייחסות לשונות בין התלמידים/ות.

 • רג"ב בגורדון

  הייחודיות של רגב ב"אקדמית גורדון" מבוססת על שלושה מרכיבים- יוזמה חינוכית, חדשנות וטכנולוגיה ושימת דגש על היבטי SEL. כלל הקורסים מתמקדים בשלושת המרכיבים הללו ובהתנסות הייחודית שלושתם יבואו לידי ביטוי באופן משמעותי בשטח. בנוסף, בגורדון ישנם מרחבים חדשניים שמזמנים הוראה-למידה חדשנית ומגוונת, וכל המרחבים הללו ישולבו באופן אינטגרלי בכל הקורסים על מנת שהסטודנטים יקבלו חווית למידה משמעותית ויקבלו השראה לאפשרויות שעומדות בפניהם במסגרות החינוכיות. אנו שואפים להעצים את חוויית הלמידה ולהכשיר בוגר שישתלב במערכת החינוך כמורה יוזם, אשר מנוסה במגוון אמצעים טכנולוגיים לשילוב בהוראה כל זאת תוך כדי שילוב טיפוח כשירות רגשית וחברתית.

 • ד"ר אירית בנין

  ראש תוכנית המצויינים רג"ב

רוצה להוביל עידן חדש בחינוך?

 • אנו מזמינים אותך למלא פרטים ויועצת לימודים תחזור אליך.
*
יש למלא שם מלא
*
יש למלא מספר טלפון
*
יש למלא אימייל
אני מאשר/ת לאקדמית גורדון לשלוח לי מידע שיווקי והטבות
מתעניינים בלימודים?

השאירו את הפרטים שלכם ונשמח לחזור אליכם

 • אנא מלאו את השדות הבאים
 • השדות המסומנים בכוכבית (
  *
  ) הנם שדות חובה
*
יש למלא שם מלא
*
יש למלא מספר טלפון
*
יש למלא אימייל
*
יש לבחור נושא התעניינות
אני מאשר/ת לקבל מידע שיווקי מהמכללה