מי אנחנו | האקדמית גורדון - המכללה לחינוך
יוסי נחום יושב ראש האגודה Agas@gordon.ac.il
רעות מולז׳ סגנית יושב ראש האגודה וראש מחלקת רווחה Revaha@gordon.ac.il
עדן אסולין ראש מחלקת תרבות Tarbut@gordon.ac.il
עינב אוחיון ראש מחלקת תקשורת ושיווק Tikshoret@gordon.ac.il
סאלי אוחיון שמאילוב ראש מחלקת אקדמיה Academia@gordon.ac.il
מעין לוי ראש מחלקת מעורבות חברתית Meoravut@gordon.ac.il


 

 

צור קשר
  • captcha
  • 5033*