שאלנו סטודנטים - למה גורדון?!
נוי מקייס: נותנים לנו את כל הכלים כדי להצליחקווין אלימלך: כי אפשר לשלב עבודה ולימודיםשירז אליאס: כי הם איפשרו לי ללמוד בחו"ל!רותם מולר: בזכות המרצים שבאמת אכפת להם!נינה קבסניקוב: בזכות האנשים וההתנסויותאלמוג משולם: כי אני רוצה להיות מורה ו.. כאן גם הכרתי את אשתי!
רובא נג'אר: למדתי פה שפת סימנים, אני רואה בכך השראה!
נוי מקייס: בזכות הנוף הכי יפה בארץ!

שאלנו מרצים - למה גורדון?!


ד"ר נטע ברנסקי: הבית של כולםפרופ' ליהוא זיסברג: בזכות הקהילה הלומדתלימור הררי: בזכות הטכנולוגיה
ומה חושבים בוגרי המכללה?

צפו בכתבה של מיינט:

 

 

 

 • סטודנטית ממליצה...

  המלצה של סטודנטית (ממסלול הסבת אקדמאים) לחוג למקרא:

  מצרפת את המלצתי להצטרפות להסבה בחוג למקרא (קצת ארוך, אבל היה חשוב לי לפרט)

  אם הייתי יכולה לתמצת במילה אחת, הייתי כותבת ״וואוו״, ואם צריך לפרט אז..

  אני באמת לא יודעת מהיכן להתחיל, אבל לפני ה״מה״, אתייחס ל״איך״. 

  אני מרגישה שנרשמתי למסלול לימודים פרטי, היחס האישי מצד כל הסגל האקדמי שמלווה את החוג, גם בקורסי המקרא וגם בקורסי החינוך.  צוות שלם עומד מאחוריי כדי לוודא שאצליח:

  בהתנסות המעשית, המדריכה הפדגוגית (רויטל פלג) מלווה מתחילת השנה במציאת בית ספר מתאים להתנסות ובמהלך השנה בימי ההתנסות והצפייה, סדנת ההוראה מתמקדת בהוראת המקרא ובכלים העומדים לרשותינו וחני לא מוותרת לנו ולא מתפשרת על הדיוק הנדרש בלימוד ובהכנת מערכי השיעור, החל מלימוד וחקירה מעמיקים דרך הסקירה הספרותית והגדרת המטרות, דרך הכנת דפי העבודה ברמות חשיבה השונות, ומבחינתי, הדובדבן שבקצפת, רונית שירן, מנטורית מדהימה שמלווה את כל הסטודנטים במפגשים שבועיים וגם באופן פרטני ובהתאם לצורך, כדי לוודא שאנחנו עומדים בקצב. אין מצב להישאר מאחור, גם אם ממש מתעקשים! 

   

  נרשמתי לחוג למקרא אבל מה שקיבלתי הוא הרבה מעבר למקרא, ראשית בהתמודדות המאתגרת בלימוד הוראת המקצוע ובכלים המגוונים שקיימים כדי לגרום לזה באמת להצליח. ומבחינת התכנים, קיבלתי הרבה מעבר לפירושי הפסוקים והבנת הסיפור המקראי, הדגש הוא דווקא על ״בין השורות״, על המשמעויות הנסתרות, הצדדים האחרים שלא סופרו, הפרשנויות הרבות וההבנה שאין נכון או לא נכון, והכי חשוב איך כל זה רלוונטי גם להיום . 

  אני רוצה להתייחס גם לסטודנטים האחרים בחוג, שמהם אני לומדת לא פחות, רובם מורים כבר בעצמם.  כולם אקדמאים, איכותיים , עוזרים אחד לשני, ולמרות שאין לי היכרות אישית עם אף אחד והלימוד הוא בזום (השנה), ההרגשה שכולם חברים שלי . 

   

  בהצלחה, 

  קרן

מתעניינים בלימודים?

השאירו את הפרטים שלכם ונשמח לחזור אליכם

 • אנא מלאו את השדות הבאים
 • השדות המסומנים בכוכבית (
  *
  ) הנם שדות חובה
*
יש למלא שם מלא
*
יש למלא מספר טלפון
*
יש למלא אימייל
*
יש לבחור נושא התעניינות
אני מאשר/ת לקבל מידע שיווקי מהמכללה