ביקור של הרב שי פירון, עמית הכבוד לשנת תשע”ט, באקדמית גורדון | האקדמית גורדון - המכללה לחינוך
צור קשר
  • captcha
  • 5033*

הרב והמשפטן שי פירון הגיע לאקדמית גורדון ונפגש עם נשיא המכללה פרופ' יחזקאל טלר, סגן הנשיא יגאל שייניס וראש מחלקת חדשנות לימור הררי.
לפני מספר חודשים הוענקה לשר החינוך לשעבר תעודת עמית כבוד מטעם האקדמית בזכות פועלו ומסירותו לקידום נושא החינוך בישראל. לפירון ניסיון עשיר בחינוך כרב, מורה, כמנהל וכשר החינוך לשעבר, ואת רוב שנותיו הקדיש לעיצוב פני החינוך בישראל. חזונו של הרב פירון הוא חינוכי-חברתי, ולפיו תפקיד מערכת החינוך הוא לחנך בני אדם להיות אנשים טובים וערכיים המחויבים לקהילה ותורמים לה, בד בבד עם תפקידה בהקניית ידע והשכלה.

בעת ביקורו פירון התרשם ממרחבי הלמידה האימרסיבי, חדר הבריחה החדש שהוקם לאחרונה ומכיתת העתיד, והביע שביעות רצון והערכה עמוקה על הפעילות הקהילתית והייעוץ לבתי ספר ומוסדות אקדמיים בארץ ובחו"ל במסגרת פרויקטים בינלאומיים שמובילה המכללה. הוא אף העלה כמה רעיונות חדשניים לקידום תחום הכשרת המורים שיהלמו גם את צורכי מערכת החינוך במאה ה-21, והנהלת האקדמית גורדון הבטיחה ליישם חלק ניכר מהם.

פרופ' יחזקאל טלר, נשיא האקדמית גורדון: "אנחנו באקדמית גורדון מוקירים חדשנות, חשיבה יצירתית, נכונות ואומץ להתמודד עם רעיונות חדשים, ואת כל אלו הרב שי פירון הביא לידי ביטוי. אנחנו מבטיחים לשמור איתו על קשר וליישם רעיונות שעלו בפגישתנו".