האקדמית גורדון זכתה בפרס לאומי לאיכות ומצוינות מטעם נציבות שירות המדינה | האקדמית גורדון - המכללה לחינוך
צור קשר
  • captcha
  • 5033*

הישג מרשים רשמה האקדמית גורדון בתחרות הפרס הלאומי לאיכות ומצוינות במגזר הציבורי ע"ש יצחק רבין ז"ל. למרות שזו הייתה הפעם הראשונה שניגשה לתחרות, העפילה לקטגוריית הכסף וזכתה בשני כוכבים. חברי ועדת הפרס מטעם האקדמית גורדון היו פרופ' ליהוא זיסברג, אורטל גנות, נורית ברזילי ומאור כהן.

תוכנית הפרס מנוהלת על ידי נציבות שירות המדינה ומתקיימת בחסות משרד ראש הממשלה ובשיתוף האיגוד הישראלי לאיכות. השנה ניגשו לתחרות מעל ל-100 ארגונים מתחומים שונים, ומתוכם 14 ארגונים בלבד הגיעו למעמד הזכייה. האקדמית גורדון היא המכללה ללימודי חינוך היחידה שזכתה בפרס. בין הנימוקים לזכייה: "פרס המצוינות ניתן לאקדמית גורדון על פיתוח חדשנות בהוראה ולמידה כדי להתאימם לצרכים של התלמידים במאה ה-21. הנהלת המכללה פועלת ליצירת תרבות ארגונית משתפת, ומאצילה על עובדיה סמכויות נרחבות כדי שיוכלו לקדם עצמאות. ההישגים האקדמיים והמחקריים, העלייה במספר הנרשמים ושביעות הרצון של הסטודנטים והסגל מצביעים על הצלחה במימוש היעדים".

טקס הענקת הפרס התקיים במעמד שרת הבינוי והשיכון ד"ר יפעת שאשא-ביטון, נציב שירות המדינה פרופ' דניאל הרשקוביץ, יו"ר ועדת השיפוט העליונה כבוד שופט בית המשפט המחוזי (בדימוס) עזרא קמא ומנהל תוכנית הפרס מר דורון שוחט.

פרופ' יחזקאל טלר, נשיא האקדמית גורדון: "אנו גאים בסגל האקדמי והמנהלי של האקדמית גורדון על שהציב לעצמו מטרה לחשוב במושגי חדשנות, יזמות ויצירתיות. גישה זו היא שהביאה לקבלת פרס חשוב ויוקרתי זה.
יצירתיות ויזמות הן המפתח להתאמת שיטות ההוראה לצרכיהם המשתנים של התלמידים, ורק למידה משתפת ומקרבת ושימוש בטכנולוגיות חדישות יקדמו את מערכת החינוך. אנחנו נמשיך לשתף פעולה עם כל הגורמים על מנת להביא להפצת הידע, המיומנויות והחדשנות לכל מערכת החינוך".